Organization Icon

AYSO Region 122:
Practice Field Reservations




Location: 
Division: 
Team: 

 

Reservations
274 (Boys: 153, Girls: 121)
Division Coach Facility Field Days Times  
B5U Laura Leavitt San Roque Park Field 1 Wednesday 05:15:00 - 05:45:00  
B5U Kai Cogswell Tuckers Grove Park Field 2 Wednesday 05:00:00 - 05:30:00  
B5U Chris Link Patterson Open Space Field 1 Wednesday 05:00:00 - 05:30:00  
B5U Russell Doty Winchester Open Space Field 1 Thursday 05:00:00 - 05:30:00  
B5U Michael Rhodes Girsh Park Field E Thursday 05:30:00 - 06:00:00  
B5U Daniel Hooper Girsh Park Field E Tuesday 03:45:00 - 04:15:00  
B5U Deborah Fuller Girsh Park Field H Tuesday 06:00:00 - 06:30:00  
B5U Chad Carty Manning Park Field 1 Tuesday 04:00:00 - 04:30:00  
B5U Nicole Mason Shoreline Park Field 2 Wednesday 05:00:00 - 05:15:00  
B5U Robert Tadlock Stevens Park Field 1 Wednesday 04:30:00 - 05:00:00  
B5U Daniel Hughes Stow Canyon Open Space Field 1 Tuesday 04:30:00 - 05:00:00  
B5U Scott Savenelli Brandon Elementary School Field 1 Tuesday 05:30:00 - 06:00:00  
B5U Bradley San Roque Park Field 1 Tuesday 05:00:00 - 05:30:00  
B5U Reanna Rich Willow Glen Park Field 1 Friday 04:30:00 - 05:00:00  
B5U Luke Wang Univercity Circle Open Space Field 1 Wednesday 05:15:00 - 05:45:00  
B5U Nicolas Adelchanow La Mesa Park Field 1 Wednesday 04:30:00 - 05:00:00  
B5U RaphaĆ«lla Nau Willow Glen Park Field 1 Tuesday 05:45:00 - 06:15:00  
B5U Sophia Lyman Stow Canyon Open Space Field 1 Monday 05:30:00 - 06:00:00  
B5U Michael Gluck Willow Glen Park Field 1 Friday 05:00:00 - 05:30:00  
B5U daniel p yoshimi La Mesa Park Field 2 Thursday 03:30:00 - 04:00:00  
B5U Spencer Bogart Manning Park Field 1 Wednesday 04:45:00 - 05:15:00  
B5U Darren Lang Willow Glen Park Field 1 Tuesday 05:15:00 - 05:45:00  
G5U Joselynn Alaniz Oak Park Field 1 Friday 04:00:00 - 04:30:00  
G5U Justin Egerer Manning Park Field 1 Tuesday 06:00:00 - 06:30:00  
G5U Jerry Lawrie Shoreline Park Field 1 Tuesday 04:00:00 - 04:30:00  
G5U Tatiana Mustafa Andamar Open Space Field 1 Thursday 04:30:00 - 05:00:00  
G5U Wes Fleming San Roque Park Field 1 Thursday 05:00:00 - 05:30:00  
G5U Matthew O'Carroll Girsh Park Field H Monday 04:30:00 - 05:00:00  
G5U Shou Zhao Girsh Park Field H Tuesday 05:30:00 - 06:00:00  
G5U Edson Dorantes La Mesa Park Field 2 Friday 04:15:00 - 04:45:00  
G5U Ryan Shotwell Tuckers Grove Park Field 2 Thursday 05:00:00 - 05:30:00  
G5U Nick Cushing Rhoads Park Field 1 Tuesday 04:30:00 - 05:00:00  
G5U Eckert Winchester Open Space Field 1 Friday 04:30:00 - 05:00:00  
G5U Sophia Boenisch Tuckers Grove Park Field 3 Friday 04:00:00 - 04:30:00  
G5U Neil Greene Tuckers Grove Park Field 1 Thursday 03:30:00 - 04:00:00  
G5U Justin Egerer Mission Rose Garden Field 1 Tuesday 05:00:00 - 05:30:00  
G5U Natalie A Wilkes Berkely Park Field 1 Wednesday 04:30:00 - 05:00:00  
G5U Jordan Connelly Manning Park Field 1 Tuesday 03:30:00 - 04:00:00  
G5U Amy Bedford Berkely Park Field 1 Monday 05:00:00 - 05:30:00  
B6U Andrea Fink La Mesa Park Field 1 Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
B6U Chris Schulte Andamar Open Space Field 1 Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
B6U Gene Deering Shoreline Park Field 1 Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B6U Brian Sottak Tuckers Grove Park Field 3 Friday 04:30:00 - 05:30:00  
B6U Jim Mountain View Elementary School Field 1C Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B6U Elizabeth Selgrath La Mesa Park Field 2 Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
B6U Douglas Caesar Tuckers Grove Park Field 1 Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B6U Ann Gianola Mission Rose Garden Field 1 Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
B6U Chris Farver Girsh Park Field H Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
B6U Nomo Nagaoka Stow Canyon Open Space Field 1 Wednesday 05:15:00 - 06:00:00  
B6U Nate Cowing Girsh Park Field H Thursday 05:00:00 - 05:45:00  
B6U Stephanie Phelan La Mesa Park Field 2 Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
B6U Graciela Rodriguez Tuckers Grove Park Field 2 Monday 04:00:00 - 05:00:00  
B6U Baron W Haber Girsh Park Field E Monday 04:30:00 - 05:30:00  
B6U Derek Pacheco San Roque Park Field 1 Thursday 04:00:00 - 04:45:00  
B6U Kevin M Kostiuk La Mesa Park Field 1 Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B6U matt delesalle Shoreline Park Field 2 Tuesday 04:15:00 - 05:15:00  
B6U Tom Whitaker Stevens Park Field 1 Thursday 05:15:00 - 06:15:00  
B6U Alex Parraga Girsh Park Field E Tuesday 05:15:00 - 06:15:00  
B6U Terra O'Brien Patterson Open Space Field 1 Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
B6U Otilia Rodriguez Bella Vista Open Space Field 1 Wednesday 05:00:00 - 05:45:00  
G6U Pradeep Sen Evergreen Park Field 1 Tuesday 05:00:00 - 06:00:00  
G6U Sonny Palta Mission Rose Garden Field 1 Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
G6U Cutberto Aldapa Chase Palm Park Field 1 Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
G6U Deborah Fuller Girsh Park Field H Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
G6U Ben Simoff Shoreline Park Field 1 Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
G6U Jenny Deakyne Mission Rose Garden Field 1 Monday 03:30:00 - 04:30:00  
G6U Shelly Miller San Roque Park Field 1 Wednesday 03:45:00 - 04:45:00  
G6U Dana Susko Girsh Park Field H Friday 05:00:00 - 06:00:00  
G6U Caleb Overton Willow Glen Park Field 1 Wednesday 06:00:00 - 07:00:00  
G6U Jenna Sanchez Rhoads Park Field 3 Thursday 03:45:00 - 04:30:00  
G6U Royce Borgeson Stevens Park Field 1 Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
G6U Juan Donato Oak Park Field 1 Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
G6U Lynda Dees Mission Rose Garden Field 1 Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
G6U Evan Oak Park Field 1 Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
G6U Kate Burgner Andamar Open Space Field 1 Monday 03:30:00 - 04:30:00  
G6U Rebecca M Valdez Girsh Park Field E Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
G6U Ydun Donahoe Tuckers Grove Park Field 3 Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
G6U Hillary Fong Mountain View Elementary School Field 1C Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
B7U Joshua LaForge Rhoads Park Field 1 Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Tyler Dobson La Mesa Park Field 2 Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Scott Perry Winchester Open Space Field 1 Tuesday 05:15:00 - 06:15:00  
B7U Travis Cross Girsh Park Field O Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
B7U Alex McBride Mountain View Elementary School Field 1C Monday 05:00:00 - 06:00:00  
B7U Vaughn Rhoads Park Field 2 Thursday 04:45:00 - 05:45:00  
B7U Lindsay McCarthy Girsh Park Field E Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B7U Katherine Windley Girsh Park Field O Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Clay Murdy Shoreline Park Field 2 Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
B7U Kjersti Powell Mountain View Elementary School Field 1C Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Monica Kaplan La Mesa Park Field 2 Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Sebastien Cuendet Girsh Park Field Q Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Tyler Wilkes Berkely Park Field 1 Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B7U Sam Woodburn Shoreline Park Field 2 Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
B7U Molly Hughes Stow Canyon Open Space Field 1 Thursday 04:30:00 - 05:00:00  
B7U Neal Duggleby Tuckers Grove Park Field 2 Tuesday 04:45:00 - 05:45:00  
B7U Jason Tavarez Oak Park Field 1 Monday 05:30:00 - 06:30:00  
B7U Luke Storey Univercity Circle Open Space Field 1 Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Santiago Perez Tuckers Grove Park Field 1 Monday 04:45:00 - 05:45:00  
B7U Keith Dennis Chase Palm Park Field 1 Monday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U Jason Holland Stow Canyon Open Space Field 1 Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
B7U Adam Stempel Berkely Park Field 1 Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
B7U Steven Troost Berkely Park Field 1 Tuesday 05:00:00 - 06:00:00  
B7U Nick Bustos La Mesa Park Field 2 Monday 04:30:00 - 05:30:00  
B7U TIffany Frigione Mission Rose Garden Field 1 Tuesday 04:00:00 - 05:00:00  
B7U Katy Powers Manning Park Field 1 Friday 03:30:00 - 04:15:00  
B7U Nancy Finifter Mountain View Elementary School Field 1C Monday 04:00:00 - 05:00:00  
G7U Maya Riddlebaugh Andamar Open Space Field 1 Monday 05:30:00 - 06:30:00  
G7U Nick Bolton Tuckers Grove Park Field 3 Monday 04:30:00 - 05:30:00  
G7U Kim Bates Andamar Open Space Field 1 Friday 05:00:00 - 06:00:00  
G7U Christy Dose Mission Rose Garden Field 1 Friday 03:45:00 - 04:45:00  
G7U Lindsey Dudley Mission Rose Garden Field 1 Tuesday 05:30:00 - 06:30:00  
G7U Emanuel Zusmer Shoreline Park Field 1 Monday 04:45:00 - 05:45:00  
G7U Peter Burke Girsh Park Field Q Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
G7U kelly morgan Stevens Park Field 1 Tuesday 03:30:00 - 04:30:00  
G7U Shelby Mckaig-Rowe Rhoads Park Field 2 Monday 03:30:00 - 04:30:00  
G7U Lina Plascencia Winchester Open Space Field 1 Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
G7U Kathryn Birch Mountain View Elementary School Field 1C Wednesday 04:00:00 - 04:30:00  
G7U Russell Doty Winchester Open Space Field 1 Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
G7U Carrie Lambert Shoreline Park Field 2 Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
G7U Patrick Kuga Mountain View Elementary School Field 1C Thursday 05:15:00 - 06:15:00  
G7U Mike Lynch Girsh Park Field O Tuesday 04:45:00 - 05:45:00  
G7U Eli Krahenbuhl Oak Park Field 1 Wednesday 05:15:00 - 06:15:00  
G7U Martin Cabello Girsh Park Field E Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
G7U Darren Lamg Willow Glen Park Field 1 Thursday 05:15:00 - 06:15:00  
G7U EmilyKing Stevens Park Field 1 Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
G7U Babak Behbehanian Shoreline Park Field 1 Wednesday 04:15:00 - 05:00:00  
G7U Wes Fleming Bella Vista Open Space Field 1 Wednesday 04:30:00 - 05:00:00  
B8U Chad Sanchez Brandon Elementary School Field 1 Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
B8U Jayla Siciliano Oak Park Field 1 Tuesday 05:15:00 - 06:15:00  
B8U Sebastien Cuendet La Patera Elementary School Field 2 Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B8U Cecily Bosma Stevens Park Field 1 Tuesday 05:00:00 - 06:00:00  
B8U Ariel Long Rhoads Park Field 3 Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B8U Charles Choate Willow Glen Park Field 2 Friday 03:45:00 - 04:45:00  
B8U Jonathan Miller Andamar Open Space Field 1 Tuesday 05:00:00 - 06:00:00  
B8U Eric Gans Girsh Park Field Q Tuesday 05:30:00 - 06:30:00  
B8U Andy Iniguez Girsh Park Field H Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B8U Kevin Johnson Oak Park Field 1 Tuesday 04:00:00 - 05:00:00  
B8U Ryan Zoldos Mountain View Elementary School Field 1C Friday 04:00:00 - 05:00:00  
B8U Diego Buenrostro La Mesa Park Field 2 Wednesday 06:00:00 - 07:00:00  
B8U Jay Duffy Andamar Open Space Field 1 Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
B8U Anika McCulley Shoreline Park Field 1 Friday 04:00:00 - 05:00:00  
B8U Peter Burke Girsh Park Field O Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
B8U Brandon Friesen La Mesa Park Field 1 Thursday 04:15:00 - 05:15:00  
B8U matt delesalle Shoreline Park Field 2 Tuesday 05:30:00 - 06:30:00  
B8U Sierra Whelan Girsh Park Field O Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B8U Justin Dees Shoreline Park Field 2 Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
B8U Gary Moreno Berkely Park Field 1 Monday 05:30:00 - 06:30:00  
B8U Peter Ha Girsh Park Field O Friday 04:30:00 - 04:30:00  
G8U Katie Torres Tuckers Grove Park Field 1 Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
G8U Minh Tran Girsh Park Field E Tuesday 04:15:00 - 05:15:00  
G8U Tom van Meeuwen Winchester Open Space Field 1 Monday 04:30:00 - 05:30:00  
G8U Amy Hernandez Berkely Park Field 1 Monday 03:45:00 - 04:45:00  
G8U Victor Girsh Park Field Q Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
G8U Craig Prentice Manning Park Field 1 Wednesday 03:45:00 - 04:45:00  
G8U Kahea Warrecker La Mesa Park Field 1 Tuesday 04:15:00 - 05:15:00  
G8U Brad Batesole Rhoads Park Field 1 Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
G8U Cynthia Estrella Winchester Open Space Field 1 Friday 05:00:00 - 06:00:00  
G8U Matthew Morgan Willow Glen Park Field 2 Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
G8U Sage Shingle Rhoads Park Field 3 Tuesday 05:00:00 - 06:00:00  
G8U Kristen Hughes La Mesa Park Field 2 Tuesday 03:30:00 - 04:30:00  
G8U Brandon Smith Girsh Park Field E Thursday 05:00:00 - 05:30:00  
G8U Jerry Lawrie Shoreline Park Field 1 Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
G8U Brogan Willow Glen Park Field 2 Thursday 03:30:00 - 04:30:00  
G8U Moises Lopez Girsh Park Field H Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
G8U Kate Burgner Andamar Open Space Field 1 Monday 04:30:00 - 05:30:00  
G8U Amanda Elliott Rhoads Park Field 1 Monday 03:45:00 - 04:45:00  
B10U Sean Wolfe Alameda Park Field 2 Tuesday, Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Sebastian Sieghart Girsh Park Field A Monday, Thursday 04:15:00 - 05:15:00  
B10U Liam Murphy Willow Glen Park Field 2 Monday, Thursday 04:45:00 - 05:45:00  
B10U Matthew Kaddatz Girsh Park Field B Tuesday, Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Ruben Ruiz Girsh Park Field G Tuesday, Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Stacy Rice Elings Park Field 1A Monday, Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Eric Gans Ellwood Elementary School Field 1 Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
B10U Eric Gans Ellwood Elementary School Field 1 Monday 05:15:00 - 06:15:00  
B10U Nancy Finifter Mountain View Elementary School Field 1A Monday, Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Chris Runquist Elings Park Field 3A Tuesday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Chris Runquist Elings Park Field 3A Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Heather Rupp Kellogg Elementary School Field 2 Monday, Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
B10U Patrick Mathern Manning Park Field 1 Monday, Thursday 04:45:00 - 05:45:00  
B10U Christopher Olmedo Alameda Park Field 1 Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U John F Selgrath Washington Elementary School Field 1 Tuesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U John F Selgrath Elings Park Field 1B Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Kelly Griffin Tuckers Grove Park Field 2 Monday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Kelly Griffin Tuckers Grove Park Field 3 Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Daniela Hassman Manning Park Field 2 Tuesday 04:15:00 - 05:15:00  
B10U Daniela Hassman Manning Park Field 2 Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Jonathan Mountain View Elementary School Field 1A Monday 05:30:00 - 06:30:00  
B10U Jonathan Kellogg Elementary School Field 2 Thursday 05:30:00 - 06:30:00  
B10U Tara King Washington Elementary School Field 2 Monday, Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Alicia Orozco Tuckers Grove Park Field 2 Tuesday, Thursday 05:45:00 - 06:45:00  
B10U A B Stow Grove Park Field 3 Wednesday 05:15:00 - 06:00:00  
B10U Raleigh Anderson Foothill Elementary School Field 1 Thursday 06:00:00 - 07:00:00  
B10U Raleigh Anderson Foothill Elementary School Field 1 Tuesday 06:00:00 - 07:00:00  
B10U Brian Lloyd Monroe Elementary School Field 2 Monday, Wednesday 04:15:00 - 05:15:00  
B10U Matt Herman Willow Glen Park Field 2 Tuesday 04:45:00 - 05:45:00  
B10U Matt Herman Willow Glen Park Field 1 Friday 03:30:00 - 04:30:00  
B10U Sam Edelman Brandon Elementary School Field 1 Monday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Sam Edelman Brandon Elementary School Field 1 Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Justin Etherton Girsh Park Field R Monday, Wednesday 03:30:00 - 04:00:00  
B10U Joshua Gallup Girsh Park Field N Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Joshua Gallup Girsh Park Field Q Friday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Nile Fairfield Kellogg Elementary School Field 2 Tuesday, Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
B10U Adrian Willow Glen Park Field 2 Monday, Wednesday 06:00:00 - 07:00:00  
B10U Alexandra Hamill Girsh Park Field G Monday, Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Jesse Small Elings Park Field 1A Tuesday, Thursday 04:45:00 - 05:45:00  
B10U Jason Girsh Park Field P Tuesday, Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
B10U Geoff Newlan Washington Elementary School Field 2 Wednesday 03:30:00 - 04:30:00  
B10U Geoff Newlan Washington Elementary School Field 2 Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
B10U Ty Varing Foothill Elementary School Field 1 Monday, Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
B10U Manuel Fabian Iniguez Girsh Park Field M Tuesday, Friday 05:30:00 - 06:30:00  
G10U Lee Harrison Elings Park Field 3B Tuesday, Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
G10U Dario Margheriti Hollister Elementary School Field 2 Monday, Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
G10U Beth Anna Cornett Elings Park Field 1B Tuesday, Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
G10U Christophe Sautot Girsh Park Field G Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
G10U Christophe Sautot Girsh Park Field G Thursday 05:30:00 - 06:00:00  
G10U Carrie Nespor Hollister Elementary School Field 2 Tuesday, Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
G10U Jerren Kauka Willow Glen Park Field 1 Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
G10U Darren Lang Willow Glen Park Field 1 Tuesday, Thursday 04:15:00 - 05:15:00  
G10U Patrick Mathern Manning Park Field 1 Monday, Thursday 03:30:00 - 04:30:00  
G10U Emmanuel Diaz Hollister Elementary School Field 1 Monday, Wednesday 04:15:00 - 05:15:00  
G10U Kirsten Lee Foothill Elementary School Field 1 Tuesday, Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
G10U Sebastien Cuendet Girsh Park Field Q Monday, Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
G10U Sarah Anderson Hollister Elementary School Field 1 Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
G10U Sarah Anderson Hollister Elementary School Field 1 Monday 05:15:00 - 06:15:00  
G10U Mike Lynch Girsh Park Field O Tuesday, Thursday 03:30:00 - 04:30:00  
G10U Aurora Arcila Washington Elementary School Field 1 Monday, Wednesday 04:30:00 - 05:30:00  
G10U Bill Leitner Elings Park Field 3A Monday, Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
G10U Lorin Cuendet La Patera Elementary School Field 2 Monday, Wednesday 05:30:00 - 06:30:00  
G10U Erin Smith Girsh Park Field N Tuesday, Thursday 05:00:00 - 06:00:00  
G10U Francesca Fortunati Willow Glen Park Field 1 Monday 04:00:00 - 05:00:00  
G10U Francesca Fortunati Willow Glen Park Field 2 Wednesday 04:00:00 - 05:00:00  
G10U Brogan Willow Glen Park Field 2 Tuesday 03:45:00 - 04:45:00  
G10U Ann Gianola Alameda Park Field 1 Thursday 04:30:00 - 05:30:00  
G10U Ann Gianola Alameda Park Field 1 Monday 04:30:00 - 05:30:00  
G10U Tim johnson Brandon Elementary School Field 1 Wednesday, Friday 05:30:00 - 06:30:00  
G10U Ivan Lorkovic Willow Glen Park Field 2 Tuesday, Thursday 06:00:00 - 07:00:00  
G10U Jeffrey Hall Girsh Park Field M Tuesday, Friday 04:30:00 - 05:30:00  
G10U Jody Kaufman Jonny D. Wallis Neighborhood Park Field 1 Monday 06:00:00 - 07:00:00  
G10U Jody Kaufman Jonny D. Wallis Neighborhood Park Field 1 Wednesday 06:00:00 - 07:00:00  
G10U Josh Stichter Foothill Elementary School Field 1 Wednesday, Friday 04:30:00 - 05:30:00  
B12U Daniel Hooper Girsh Park Field D Tuesday, Thursday 04:30:00 - 06:00:00  
B12U Ricky Lopez La Colina Junior High School Field 3A Tuesday 05:00:00 - 06:30:00  
B12U Ricky Lopez La Colina Junior High School Field 3A Wednesday 05:00:00 - 06:30:00  
B12U Martin Cabello Girsh Park Field C Tuesday, Thursday 05:15:00 - 06:45:00  
B12U Brian Zant La Colina Junior High School Field 2A Tuesday, Thursday 04:30:00 - 05:45:00  
B12U Moises Lopez Girsh Park Field F Tuesday, Thursday 04:00:00 - 05:30:00  
B12U Jesse Natale La Colina Junior High School Field 3A Monday, Thursday 04:30:00 - 06:00:00  
B12U Jody Kaufman Jonny D. Wallis Neighborhood Park Field 1 Tuesday, Thursday 04:00:00 - 05:00:00  
B12U Joel Heath La Colina Junior High School Field 1A Tuesday, Thursday 05:00:00 - 06:30:00  
B12U Jessica Gonzalez Jonny D. Wallis Neighborhood Park Field 1 Tuesday, Thursday 05:00:00 - 06:30:00  
B12U Jacob Pepper La Patera Elementary School Field 2 Monday, Friday 04:00:00 - 05:30:00  
B12U David Hicks La Colina Junior High School Field 2A Monday, Wednesday 05:00:00 - 06:30:00  
B12U Carrie Nespor Hollister Elementary School Field 2 Tuesday, Thursday 05:00:00 - 06:30:00  
B12U Philip Boyles La Colina Junior High School Field 1A Monday, Wednesday 05:00:00 - 06:30:00  
B12U Avery Blackwell Girsh Park Field D Wednesday 03:30:00 - 05:00:00  
B12U Avery Blackwell Girsh Park Field D Friday 03:30:00 - 05:00:00  
B12U Dario Margheriti Hollister Elementary School Field 2 Monday, Wednesday 05:00:00 - 06:00:00  
B12U Justin Etherton Girsh Park Field R Monday, Wednesday 04:00:00 - 05:30:00  
B12U Amber Moran Girsh Park Field D Monday 04:00:00 - 05:00:00  
B12U Amber Moran Girsh Park Field B Thursday 04:00:00 - 05:30:00  
B12U Amber Moran Girsh Park Field B Monday 05:00:00 - 05:30:00  
B12U Juan Donato Isla Vista Elementary School Field 1 Monday, Wednesday 04:30:00 - 06:00:00  
B12U Dustin Dodgin Washington Elementary School Field 2 Tuesday 04:30:00 - 06:00:00  
B12U Dustin Dodgin Elings Park Field L1 Wednesday 04:30:00 - 06:00:00  
G12U Elizabeth Beckner Elings Park Field L1 Tuesday, Thursday 04:30:00 - 06:00:00  
G12U Christopher Darling Girsh Park Field C Monday, Wednesday 03:30:00 - 04:45:00  
G12U Grant MacNaughton La Colina Junior High School Field 1A Tuesday, Thursday 04:30:00 - 05:00:00  
G12U Stephen Kaminski Foothill Elementary School Field 1 Monday 04:00:00 - 05:30:00  
G12U Stephen Kaminski Washington Elementary School Field 1 Thursday 04:00:00 - 05:30:00  
G12U Bob Kanard El Rancho Elementary School Field 1 Tuesday 04:00:00 - 05:30:00  
G12U Bob Kanard Monroe Elementary School Field 1 Thursday 04:00:00 - 05:30:00  
G12U Holly Angel La Patera Elementary School Field 2 Tuesday, Thursday 04:00:00 - 05:30:00  
G12U Sal Hernandez Washington Elementary School Field 1 Monday, Wednesday 05:30:00 - 07:00:00  
G12U Juan Donato Girsh Park Field D Tuesday, Thursday 06:00:00 - 07:00:00  
G12U Henly Ngai Girsh Park Field C Tuesday, Thursday 03:45:00 - 05:15:00  
G12U Heather Rupp Kellogg Elementary School Field 2 Monday, Wednesday 05:00:00 - 06:30:00  
G12U Jorge Astorga Isla Vista Elementary School Field 1 Tuesday, Thursday 04:45:00 - 06:15:00  
G12U Chad Carty Manning Park Field 2 Thursday 04:30:00 - 06:00:00  
G12U Chad Carty Manning Park Field 1 Tuesday 04:30:00 - 06:00:00  
G12U Crystal Hollis Girsh Park Field R Monday, Wednesday 05:30:00 - 07:00:00  
B14U Dan Brennan Mountain View Elementary School Field 1A Wednesday, Friday 05:30:00 - 07:00:00  
B14U Juan Ramirez Girsh Park Field F Monday, Wednesday 06:15:00 - 07:00:00  
B14U Blackwell Girsh Park Field A Wednesday 04:15:00 - 05:45:00  
B14U Blackwell Girsh Park Field F Friday 04:15:00 - 05:45:00  
B14U Juan Elings Park Field L2 Tuesday, Thursday 04:30:00 - 06:00:00  
B14U Pierrick Vulliez Girsh Park Field F Tuesday, Thursday 05:30:00 - 07:00:00  
B14U Oswaldo Castrejon La Colina Junior High School Field 3A Thursday, Friday 06:00:00 - 07:00:00  
B14U Naithan Gallego Girsh Park Field A Tuesday 04:30:00 - 06:00:00  
B14U Naithan Gallego Girsh Park Field A Thursday 05:15:00 - 06:45:00  
G14U Brian Zant La Colina Junior High School Field 2A Tuesday, Thursday 05:45:00 - 07:00:00  
G14U Rebecca Frodsham Mountain View Elementary School Field 1A Tuesday, Thursday 04:15:00 - 05:45:00  
G14U Brian Fittipaldi Kellogg Elementary School Field 2 Tuesday 05:30:00 - 07:00:00  
G14U Brian Fittipaldi Kellogg Elementary School Field 2 Friday 04:30:00 - 06:00:00  
G14U Danny Mann Girsh Park Field F Monday, Wednesday 04:45:00 - 06:15:00  
G14U Daniel P. Fitzgibbons Girsh Park Field R Tuesday, Thursday 04:15:00 - 05:45:00  
G14U Jason Girsh Park Field C Monday, Wednesday 04:45:00 - 06:15:00  
B18U Donato Santa Barbara Junior High School Field 1A Monday, Wednesday 05:00:00 - 06:30:00  
B18U Juan Ramirez Girsh Park Field D Monday, Wednesday 05:00:00 - 07:00:00  
B18U Ryan Sparre La Patera Elementary School Field 2 Tuesday, Friday 05:30:00 - 07:00:00  
G18U Ray Lopez Girsh Park Field A Monday 05:15:00 - 07:00:00  
G18U Ray Lopez Girsh Park Field A Wednesday 05:45:00 - 07:00:00  
G18U Hugh Hollis Girsh Park Field B Monday, Thursday 05:30:00 - 07:00:00  
G18U Jody Kaufman Jonny D. Wallis Neighborhood Park Field 1 Monday, Wednesday 04:30:00 - 06:00:00